Kõik postitused

Tarmeko osalemine Orgatec 2018 messil

Orgateci mess on selleks korraks läbi. Tegemist oli väga vinge messiga! Nädala jooksul nägime palju uusi ja põnevaid tooteid ning kohtusime mitmete disainerite, agentide, edasimüüjate, sisekujundajate jt ettevõtete esindajatega. Nädal läks kiirelt. Järgnevalt tutvustame lähemalt, mis on Orgateci mess (selgituseks neile, kes juhuslikult ei lugenud eelmist postitust) ning mida me seal tegime ja esitlesime.

Aga kõigest nüüd lähemalt. Mis on Orgateci mess? Orgateci messil esitletakse erinevaid innovaatilisi ideid ja tooteid, millega saaks sisustada või täiustada töökeskkonda. Mess toimus ajavahemikus 23.-27.10 Saksamaal Kölnis. Olles käinud kohapeal, võime öelda, et valik oli lai: esitleti nutikaid tööprotsessi kiirendavaid seadmeid, ergonoomilisi toole ja laudu ning suuremaid konstruktsioone, et täita avatud kontorit. Ja palju-palju muud! Võib öelda, et mess puudutas olulisi teemasid ja andis kogu sektorile mõtteainet ja inspiratsiooni. Natukene faktidest ka:
  1. 2016. aastal osales messil külastajaid 118 riigist. 2018. aastal oli see arv 142. 
  2. Kasv oli maailmajagude lõikes erinev, kuid Euroopa osas oli märgata 33% kasvu, sh Ida-Euroopast osalejate arv kahekordistus.
  3. Kokku oli osalevaid ettevõtteid 39 riigist.
  4. Messi külastas ligikaudu 63000 inimest.
  5. Järgmine Orgateci mess toimub 2020. aastal ajavahemikus 27-31 oktoober.
Nüüd, kui messi üldinfo on edastatud, saame rääkida lähemalt sellest, mida ise messil presenteerisime. Messil esitlesime oma vanu lemmikuid ja uusi vahvaid mudeleid:

1) Spider, Goal ja Zürich lamamistooli ja järi komplektid,
2) Milonga toolide ja laua komplekt,
3) TP2 ja NO37 toolid
4) Jaanuse ja Tango lauad
5) Curve diivan
6) UUS! P.A.N.U koolilaua ja tooli komplekt
7) UUS! RayBoy tool ja rippiste Tuular

Tarmeko LPD stend Orgateci messil, allikas: Tarmeko galerii

Stendi disainis Elmet Treier, kes on ka loonud meie uued tooted RayBoy ja Tuular. RayBoy on Ray baaripuki väike vend ehk madalama metallraami ja painutatud vineerist detailidega tool, mis sobib samuti baari, restorani, kööki, kontorisse või mujale avalikku ruumi. Tuular on vahva rippiste, mis on omapärane lisand kontorisse, koju või mujale keskkonda, mis vajab keskset ilusat sisekujunduselementi. Olgem ausad, kontoris, kui soovid veidi aju puhata, on selle peal mõnus istuda ja lapsepõlve meenutada. Mõlema toote kohta on lisatud infot ka Tarmeko Nordic toodete alla.

P.A.N.U laua ja toolide 
komplekt, mille on disaininud noor soome disainer Panu Kiukkonen, on mõeldud koolidele, täpsemalt lastele vanuses 11-14 eluaastat. Tooted sobivad ideaalselt klassiruumi, sest on kerged, praktilise disainiga ning võimaldavad lastel mugavalt tunnis õppida ja mängida. Laud ja tool on kaetud laminaadiga, mis on hetkel populaarne lahendus lastemööblile, sest on kergemini puhastatav ja ka efektne. Mitu head omadust ühes! Tegemist on esialgsete prototüüpidega ning ilmselt viime veel mõned muudatused sisse (nt. lisame küljetasku õpikute jaoks), kuid üldjoontes on toodet võimalik näha alloleval pildil.

Tarmeko LPD stend Orgateci messil, allikas: Tarmeko galerii

Kokkuvõttes võib öelda, et mess läks hästi: saime uusi kontakte, palju asjalikku tagasisidet ja ka positiivse elamuse! Kui mõni toode pakub huvi või on küsimusi, siis need on alati teretulnud! Vastame esimesel võimalusel :) Kirjutage meile meilile sales@tarmeko.ee. Seniks aga parimat!

Tarmeko tiim

 Viidatud allikad:
1. http://www.orgatec.com/ORGATEC/Trade-fair/index.php