Tarmeko Pehmemööbel kuulub Tarmeko Gruppi, tootes kvaliteetset pehmet mööblit nagu näiteks diivanid, diivanvoodid, tugitoolid, järid jpm.

Meie oskustöölised on pikaajaliste kogemustega ning valmis täitma kõige keerulisemaid eritellimusi. Käsitöö ja kvaliteet on märksõnad, mis iseloomustavad meie toodangut. Kasutades parimaid materjale saavutame täiuslikkuse igas väikeses detailis, mis annab kordumatu iseloomu igale üksikule tootele. Koostöös meistritega leitakse tehniline lahendus kliendi soovidest ja nõudmistest lähtuvalt. Oleme investeerinud parimasse tehnoloogiasse, et pakkuda kõrgeimat kvaliteeti. Kõik puitdetailidest kuni polsterduseni valmib kohapeal, mistõttu on kontroll tootmisprotsessi kvaliteedi üle eriti kõrge.

Tarmeko Pehmemööbel OÜ-le kuulub kaubamärk CF Collection, mille all toodame  standardtooteid. Lisaks standardtoodetele on meie nomenklatuuris eksklusiivsed tooted kaubamärgi all Carl Fredrik Collection, mis valmivad peamiselt käsitööna ning millel on veidi ajaloo hõngu.

Eritöödena toodame mööblit kontorite, baaride, showroom'ide, restoranide jt ruumide sisustamiseks. Meie meistrid on kogenud ja valmis tegema just teile sobivad tooted. Eritööde osaga saad lähemalt tutvuda siin.

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust order@tarmeko.ee
MIKS VALIDA TARMEKO PEHMEMÖÖBEL?

  • Lühikesed tarneajad
  • Kvaliteedi garantii
  • Tehniliselt keerulised eritööd
  • Üle 50 aasta kogemust
  • Parimad meistrid
  • Loodussõbralikud materjalid
Tutvu ka Tarmeko Pehmemööbli standardtoodetega - CF Collection!