Kõik postitused

Tarmeko Londoni Disaini messil

Tavaliselt osaleb Tarmeko vähemalt kord aastas mööblimessil. Sellel aastal avanes meil võimalus käia kahel uuel messil: Lõuna-Koreas ja Londonis. Korea messist oleme juba rääkinud, seega pühendame selle postituse  Londoni messile. 

Mess, millest Tarmeko LPD ja Pehmemööbel osa võtsid, on Londoni Disaini mess 2019. Üritus toimus vanas Trumani pruulikojas 19-22.09. Selle messi kirjeldamiseks on korraldajad kokku pannud vahva ja kompaktse tutvustava teksti: "Londoni Disaini mess, mis asub kreatiivse Ida-Londoni südames, on neli päeva kestev üritus, mis toob kokku 550 ettevõtet 40st riigist, sh: vabakutselised disainerid, nimekad brandid, erinevate rahvuste ühisstende ja tootjaid. Tegemist on Londoni Disaini Festivali raames toimuva üritusega, millest võtab osa üle 29000 inimese, kelle seas on poodide sisseostjad, arhitektid, sisekujundajad, ajakirjanikud, disainerid ja disainihuvilised kliendid, et näha viimaseid trende mööblidisainis, valgustuses, tekstiilinduses ning tutvuda sellega, millised materjalid on hetkel moes."

NO37 tool koos tugitool Smoothiga. Allikas: Tarmeko galerii

Võrreldes teiste messidega on tegemist väiksemat mastaapi üritusega. Näiteks Saksa messid IMM ja Interzum toimuvad palju suuremates hallides. Siiski oli mess vahva ning see, et üritus toimud ajaloolises hoones, andis kõigele võlu juurde. Nägime uusi ja põnevaid tooteid ning trende, lisaks tutvusime huvitavate inimestega. Eks muidugi oli mess ka väsitav, sest see toimus täies mahus ka laupäeval ja pühapäeval. Olime rõõmsad, aga väsinud! :)

Tarmeko LPD esitles Londonis Ray kollektsiooni (Ray baaritool ja RayBoy tool), TP2 ja No37 toole ja elegantset lauda Tango. Lastemööbli osas olid esindatud Tommy toolid Londoni laminaadiga ning uus õpilastooli ja -laua komplekt Elme. Tarmeko Pehmemööbel võttis kaasa Smooth tugitooli. Stend oli 20m2 seega pidime targalt valima, mida kaasa viia. Tagasiside oli väga positiivne! Mõlema ettevõtte jaoks on Suurbritannia turg veel pigem võõras  ja palju kliente meil seal ei ole, aga loodame, et selle messiga saime seda natukene muuta.

Smooth tugitool, NO37 toolid, RayBoy chair, Ray baaritool, Tommy Londoni lamnaadiga toolid ja Elme student chair and table set. Source: Tarmeko gallery

Sellega sai ka ülevaade antud. Mess on läbi ja üritame taas töölainele saada ning alustada dialoogi inimestega, kellega kohtusime messil. Kui meil on midagi uut jagada teiega, siis teeme seda esimesel võimalusel. Seniks aga - soovime kõike kaunist ja kena nädalat! 

Tarmeko tiim


Allikas:
1) https://www.londondesignfair.co.uk/about