Kõik postitused

Disain on kunst luua uusi ja huvitavaid tooteid ehk kes on Tarmeko disainerid?

Tarmeko LPD disainerite ja nende loodud toodete tutvustus

Tervitused!
Tarmekol on olnud võimalik töötada koos mitme andeka disaineriga. Tänu nende leidlikkusele ja vahvatele ideedele on ettevõtte tootevalik saanud palju lisa. Kui vaadelda Tarmeko Nordic kaubamärgi valikut, siis suurem osa tooteid on just disainerite loodud. Tutvustame lähemalt nüüd neid, kellega on meil rõõm olnud koostööd teha ja millised on nende loodud tooted.

Ristomatti Ratia on Soome disainer, kes ilmselt palju tutvustamist ei vaja. Tegemist on eduka disaineriga, kes on esitlenud arvukalt oma töid erinevatel näitusel (näiteks Eesti Kunstimuuseumis) ja saanud mitu nimekat auhinda (Tommie ja Roscoe). Ratia disainis Tarmekole laua Link ja pingi Loveseat (vt. pilte allpool). Tooted on sobilikud näiteks aias kasutamiseks.

Laud Link ja Loveseat, allikas: Tarmeko pildigalerii

Thomas Leerberg on Taanis sündinud disainer, kes omandas arhitekti hariduse Taanis ning USA-s Los Angeleses. Märkimisväärne on see, et Leerberg on teinud rohkem kui 300 projekti raames koostööd juhtivate ettevõtetega Hiinas, Hong Kongis, Singapuris, Hollandis, Türgis, USA-s, Malaisias, Eestis ja Taanis. Tarmeko jaoks on Leerberg disaininud mitmeid tooteid: pingid Moose, lamamistool Spider ja komplekt Milonga (vt. pilte allpool). Disainitud tooted on erinevatele kasutajatele - nii lastele kui ka elutuppa või nõupidamisteruumi.
Milonga komplekt, allikas: Tarmeko pildigalerii

Moose pingid, allikas: Tarmeko pildigalerii


Spider lamamistool, allikas: Tarmeko pildigalerii


Kadri Kadalipp ja Mait Rätsep on Tartu Kõrgema Kunstikooli lõpetanud andekad disainerid, kelle töid on näha olnud ka Stockholmi mööblimessil. Disaineritega algas Tarmekol koostöö siis, kui nende tööd valiti konkursi raames mitmete osalejate hulgast. Kadalipp ja Rätsep on disaininud Tarmeko Kids kaubamärgi alla kuuluvad nagid Juss ja Kuusk (vt. pildid allpool), mis on vahva lisand koridori või lastetuppa.

Nagi Juss, disainer Kadri Kadalipp, allikas: Kadri Kadalipp erakogu

Nagi Kuusk, disainer Mait Rätsep, allikas: Tarmeko pildigalerii

Tarmeko LPD tänab disainereid, kellega on meil olnud rõõm koostööd teha ning loodame, et ka tulevikus avaneb taolisi vahvaid võimalusi! Samuti  ootame alati uusi ja lennukaid ideid :)

Parimat soovides
Tarmeko LPD tiim