Kõik postitused

The Hotel Show Dubai ehk Tarmeko Pehmemööbel käis Dubais messil

Viimasest messil osalemisest on juba mõnda aega möödas. Seepärast otsustas Tarmeko tiim jagada muljeid Dubais käigust. 18.-20. septembril toimus Dubais The Hotel Show nimeline mess, kus olid väljas ka Tarmeko tooted. Nagu võib näha üleval olevalt pildilt,  siis kaasa sai võetud muuhulgas diivanid Chesterfield, Curve, tugitool York ning ka mõned lastemööbli tooted. 
Nagu Dubaigi, oli mess väga mitmekülgne ja uhke, võiks öelda isegi ekstravagantne. Mis üritus on aga The Hotel Show? Tegemist on suurejoonelise messiga, mis on juba 17ndat aastat järjest andnud ülevaate hotellinduses toimuvast: sisustus, valgustus, ehitus ning kõik muu, mis selles valdkonnas oluline on. Messist võtavad osa ettevõtted üle maailma. See on suunatud vaid ärikülastajale ning 2016. aastal oli neid umbes 17 000.  Rohkem saab messi kohta lugeda siit

Ilmselt on õige öelda, et Dubaist on tulnud mitmed innovatsioonid ja uued ideed, mis on hotellinduse sektorit palju mõjutanud. Paralleelselt Dubai arenguga on samm-sammult ka Hotel Show Dubai muutunud suuremaks ja olulisemaks. Messilt võib leida juhte, disainereid ja ka hotellide personali, kes tulevad tutvuma viimaste trendide, toodete ja ideedega, mis hakkavad kujundama hotellinduse tulevikku.

See oli lühike (kuid informatiivne!) ülevaade Dubai messil käigust. Tarmeko tiim loodab, et see meeldis ning uuel nädalal üritame teid jälle millegi heaga kostitada!