Kõik postitused

Mööbel erivajadustega lastele

Tarmeko LPD tooteid saab näha Prantsusmaal erivajadustega laste eelkoolides
Tarmeko LPD müüb oma tooteid nii Eestis kui ka välismaal. Mõni aeg tagasi avanes ettevõttel võimalus teha koostööd mitme Prantsusmaa eelkooliga, mis on mõeldud erivajadustega lastele. Saatsime klientidele lastemööbli Tommy ning Pippa kollektsioonist toole ja laudu. Muutsime veidi toodete disaini, et ka pisikestel oleks hea ja mugav neid kasutada. Milline oli lõpptulemus, saab näha allpool.

Koolid, kus meie tooted näha saab, on La Caravelle Montessori School ja MONTESSORI 21 Paris Jaurès. Need asuvad Pariisis ning on alustanud tegevust alles hiljuti. Caravelle jaoks muutsime Pippa lauaplaadid veidi väiksemaks. Montessori 21 esindaja soovil kohandasime Tommy toole, vähendasime lauaplaadi mõõte ning muutsime lauad virnastatavateks.

Tarmeko jaoks on oluline pakkuda mitmesuguseid lahendusi ning ideid, mis sobiks nii tarbijale kui ka ettevõttele. See projekt on Tarmekole väga südamelähedane, sest saime kaasa aidata pisikeste põnnide õppimiskeskkonna paremaks muutmisel ning leidsime enda jaoks uue valdkonna, kus suudame pakkuda häid ja sobilikke lahendusi.

La Caravelle koolis olevad Pippa toolid ja lauad, allikas: kliendi pildid
Montessori 21 kooli Tommy toolid ja lauad, allikas: Tarmeko pildipank

Kasutatud allikad:
1) http://www.lacaravellemontessori.com/category/vie-ecole/
2) http://www.montessori21.org/paris-jaures