Kõik postitused

Millega tegeleb Tarmeko Pehmemööbel OÜ?

Tarmeko Pehmemööbel tegeleb peamiselt pehmemööbli, sh diivanite, diivanvoodite, tugitoolide ja järide tootmisega. Mitmel juhul on teostatud ka keerukaid eritellimusi. Tootmisprotsessis on olulisel kohal käsitöö ja kvaliteet: toodete valmistamiseks kasutatakse mitme põlvkonna vältel edasi antud oskusi ning parimaid materjale. Samuti jälgib Tarmeko Pehmemööbel, et tootmiseks vajalik materjal hangitaks vastutustundlikest ja jätkusuutlikest allikatest, sest ettevõte väärtustab keskkonda. Ettevõtte üheks oluliseks eesmärgiks on kaasas käia viimaste tehnoloogiliste uuendustega, investeerides pidevalt sellesse valdkonda. Seeläbi suudab Tarmeko Pehmemööbel pakkuda parimat võimalikku kvaliteeti ja lisandväärtust. 

Tarmeko Pehmemööbel OÜ-le kuulub kaks kaubamärki: CF Collection ja Carl Fredrik Collection

CF Collectioni kaubamärgi logo kujunduses sai valitud põhitooniks oranži poole kalduv kollane, mida seostatakse näiteks kergusega. See sobib kaubamärgi üldise kuvandiga, sest CF Collectioni mudelid on oma olemuselt kaasaegsed, samas lihtsa ja efektse välimusega. CF Collectioni tootevalik on võrdlemisi lai ning iga mööblisõber leiab sealt endale sobiva diivani või hoopiski tugitooli.

Carl Fredrik Collectioni kaubamärgi logo värviks sai valitud punakaspruun, sest punast võib seostada elegantsusega ning pruuni usaldusväärsuse ja maalähedusega. See on sobilik, sest tegemist on  luksusliku ja romantilise hõnguga kollektsiooniga, mille alla kuuluvad diivanid ja tugitoolid, näiteks Chesterfieldid, millel on pikk ajalugu ning ajatu disain.

Nagu eespool mainitud, teeb Tarmeko Pehmemööbel mööblit ka eritellimusel. Näiteks toodame mööblit kontorite, baaride, laevade, showroom'ide, restoranide ja teiste avalike ruumide sisustamiseks. Eritellimusena on valminud diivanid Dubai, Hiina ja ka Singapuri koostööpartnerite või siis autode esinduspoodide (nt. Lexus) jaoks.

Tarmeko Pehmemööbli tehas asub Lohkvas. Ettevõttes on ligikaudu 60 inimest. Lisaks tehakse palju koostööd erinevate disainerite ning ka teiste Eesti mööblitootjatega. Otsime oma kollektiivi aeg-ajalt ka uusi inimesi. Huvi korral võib meile alati kirjutada!