Kõik postitused

Tarmeko Metall OÜ - mis ettevõttega on tegemist?

Tarmeko Metall OÜ on välja kasvanud kunagisest Tarmeko mehhaanikaosakonnast. Täna on pakutavate teenuste seas palju erinevaid metallitöid:   projekteerimine, paigaldamine ja täisautomaatsete värviliinide käivitamine ning nende ettevõtete abistamine, kes soovivad laiendada oma tootmist või kolida seda ümber. Renoveerides vanu tootmisliine või nende osasid, saab säästa vahendeid uue seadme ostmisel. Lisaks hoitakse töökorras oma klientide tootmisliine, pakkudes omapoolset hooldus- ja remonditeenust. Ettevõtte klientideks on mitmed puidutööstuses tegutsevad ettevõtted, kellel on vaja erinevaid remonditöid teha.  Mis töid siis täpsemalt tehakse? Peamised tegevusalad:

1) Tootmisliinide tootmine, täiendamine, monteerimine, renoveerimine, paigaldamine ja kolimine;
2) Seadmete remont ja hooldus;
3) Metallitöötlus: treimine, freesimine, keevitamine ja lihvimine.

Kes soovib lugeda täpsemalt Tarmeko Metalli tegevuse/võimaluste kohta, saab infot siit. Tootmises töötab 10 inimest, kelle seas on remondilukksepp, keevitaja, freesija ja teised oskustega töömehed. Peamised kliendid asuvad Eestis ja Soomes. Hiljuti võttis ettevõte ette laiendustööd, mille raames sai tehast suurendatud haaveldusruumi ja värvikambri ehitusega. Tehas asub Sõbra tänaval Tarmeko peakontori läheduses.


Tarmeko Metallile sai samuti tehtud uus bränding ehk lihtsalt öeldes sai loodud uus logo. Metallile valisime põhitooniks halli, sest seda tooni seostatakse usaldusväärsuse, küpsuse ja praktilisusega, mis sobib kokku Tarmeko Metalli pakutava teenuste valiku ja selle kvaliteediga. Ettevõttele omistati kaubamärk "Tarmeko Metal", mis on arusaadav nii Eesti kui ka välismaistele klientidele ja koostööpartneritele. 

Selline oli Tarmeko Metalli kirjeldus. Järgmisel nädalal üllatame teid juba järgmise postitusega. Mis teemal - seda näete juba siis! :)

Kaunist nädalavahetust

Tarmeko Grupi tiim