Kõik postitused

Julge pealehakkamine on pool võitu ehk Tarmeko proovis kätt fotograafias

11. aprillil oli Tarmekos jälle veidi teistmoodi tööpäev. Jäädvustatud said mitmed uued tooted ning tegevust oli palju. Ainuke erinevus oli, et seekord proovisime ise tooteid pildistada!

Seadsime tooted rivvi, et neid järjest pildistama hakata, panime valgustuse ja tausta paika ning töö võis alata! Tänu suurepärasele koostööle ning andekatele kolleegidele, kellel on olemas teadmised ja vajalikud seadmed, saime oma tagasihoidlikes tingimustes jäädvustatud kõik tooted, mis vaja.  Suur tänu abilistele!

Nüüd aga lähemalt toodetest. Oleme alati rõhutanud, et uued tooted on olulised. Täna saan tutvustada kahte uut ning vahvat lisandit meie Tarmeko Nordic kollektsiooni. Esimene on lamamistool + järi Goal!

Goal tool + järi musta karkassi ja Bonded Leatheriga  

Kindlasti märkate, et ta on veidi sarnane Zürich komplektiga. Ja te ei eksi! Nad on loodud sama disaineri poolt. Erinevus seisneb käetoe disainis ning ka istme kuju on veidi teistmoodi. Goal tool on valmistatud kasevineerist ning kattematerjalina oleme pildil peal olevate toodete puhul kasutanud Bonded Leatherit (ehk kombineeritud nahka). Ühel variandil on raam mustaks tehtud , teisel aga kasutasime naturaalset lakki. Tegemist on tooliga, mis oli Tarmeko valikus mitmed aastad tagasi, kuid nüüd on see tool jälle saadaval!

Goal tool naturaalsest lakist karkassi ja Bonded Leatheriga

Teisena tutvustan täiesti uut toodet Triple! See on kolme laua komplekt, mida saab kasutada mitmel otstarbel nii koos kui ka eraldi. Miks mitte hoida sellel laual sülearvutit, kui samal ajal soovid diivanil televiisori ees istuda? Või hoopiski panna laud diivani kõrvale, kui tulevad külalised ning neil on kuskile vaja oma klaase/taldrikuid toetada? Isegi istuda saab nende peal! Igal juhul on tegemist praktilise, samas vajadusel vähe ruumi võtva mööbliesemega, mis on tänapäeva kitsaste elutingimuste juures kindlasti väärt asi, mida koju soetada! Lubage endale midagi ilusat :) Triple'i valmistasime neljas erinevas toonis: tamme pealisspooniga, naturaalse lakiga, musta peitsiga ning valgendatud.

Triple laudade komplekt neljas erinevas toonis
Mis arvate meie uutest toodetest? Kui on soovi Goal tooli ja Triple laudade kohta veel infot saada, siis kirjutage meile aadressil sales@tarmeko.ee. Soovime kõigile kena päeva jätku!

Tarmeko LPD tiim